Blog

Dlaczego zdecydowaliśmy się na FOLIĘ OCHRONNĄ XPEL

Dzisiaj wpis na temat tego jak to się stało, że zdecydowaliśmy się podjąć stałą współpracę z marką XPEL i pracować właśnie na ich produktach dedykowanych do samochodów??

Temat tak naprawdę rzeka, bo jak to bywa z innymi produktami detailingowymi różnie się dzieje i nie zawsze pojawia się “chemia od pierwszego wejrzenia i pierwszego użycia”.

Na rynku jest kilka liczących się firm oferujących folie ochronne PPF do aut jak np: Xpel, PremiumShield, 3M, LLumar.

Każdy z tych producentów oferuje produkt mający za główne zadanie ochronić lakier samochodu, ponad to każda z tych firm ma inną technologię, którą wykorzystuje w swoim produkcie oraz inną politykę współpracy i oczywiście politykę cenową.

Wszystkie te aspekty są bardzo ważne przy wyborze stałego dostawcy, jednak poza oficjalnymi informacjami jest jeszcze bardzo cenne źródło wiedzy jak “środowisko detailingowe”, marketing szeptany, doświadczenie kolegów po fachu oraz opinie w internecie czy też opinie na rynku.

Idąc tym tropem, musieliśmy sporo popytać, dotknąć, przetestować, sprawdzić w rzeczywistości jak założenia reklamowe mają się do realiów. Chcieliśmy być pewni, że produkt na który się zdecydujemy będzie najlepszym na rynku i że będziemy mogli się z nim związać na dłużej.

Podsumowując argumenty, które zadecydowały o naszym wyborze foli Xpel do zabezpieczenia lakieru aut to:

  • Najwyższa jakość – Xpel nie idzie na kompromisy i to widać, i czuć podczas pracy na materiale, folia jest wyjątkowo plastyczna i wytrzymała.
  • Najnowsza technologia samoregeneracji oraz 10 lat Gwarancji – to robi wrażenie i to liczy się przy tak dużej inwestycji.
  • Grubość foli – 150 mik oraz jej wielowarstwowa struktura.
  • Bardzo duża baza wykrojników pod wszystkie marki samochodowe oraz precyzja wykonania wykrojników – wszystko pasuje idealnie! Sami tniemy folię na ploterze co daj nam dużą przewagę nad konkurencją, działamy szybko i sprawnie.
  • Wysoka jakość obsługi, bardzo dobra komunikacja oraz współpraca z przedstawicielem Xpel Polska; z nimi po prostu miło jest współpracować.
  • Dostępność towaru oraz support, szkolenia itp ze strony Xpel.

Te wszystkie inwestycje w produkt oraz serwis oczywiście wiążą się bezpośrednio z ceną, a folia zabezpieczająca karoserię marki Xpel nie należny do najtańszych. Jednak wiązanie się z produktem ochronnym na co najmniej 10 lat jest sporą inwestycją zarówno pieniędzy, jaki i  zaufania do marki, dlatego w tym przypadku produkt jest wart swojej ceny i nie warto oszczędzać 100 czy 200 zł ryzykując jakością.

My mamy bardzo dobre doświadczenie z pracy przy tym produkcie i póki co nie zdarzyła nam się ani jedna reklamacja, a to chyba najlepsza rekomendacja dla foli ochronnych.

Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z przedstawicielem Xpel Polska, jesteśmy jedynym certyfikowanym studiem oklejającym auta folią XPEL we Wrocławiu, dlatego jeśli zdecydujesz się na ten produkt, zapraszamy do naszego studia.

Jeśli tekst był dla ciebie ciekawy udostępnij go, być może twoi znajomi również będą zainteresowani tym tematem.

 

 

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!