Folia ochronna PPF – czy ta inwestycja się opłaca?

Jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu, którym dopiero co wyjechałeś z salonu? Gratulujemy! Radość ta trwa jednak krótko, ponieważ w głowie już wizualizujesz sobie uszkodzenia, na jakie narażone jest Twoje auto? Zarysowania, delikatne wgniecenia, odpryski lakieru czy otarcia to realne zagrożenie dla karoserii każdego samochodu. Możesz jednak tego uniknąć!

Jak chronić karoserię auta?

Jako specjaliści w swojej branży proponujemy idealne rozwiązanie, którym jest folia ochronna PPF na samochód. W naszym studio auto detailingu we Wrocławiu świadczymy profesjonalne usługi mające na celu ochronę lakieru Twojego pojazdu. Folii tej nie widać, dlatego możesz być spokojny o niezmiennie nienaganny wygląd auta. To najwyższej jakości zabezpieczenie lakieru stanowi skuteczną ochronę przed różnego rodzaju uszkodzeniami – zarysowaniem, odpryskiem, wgnieceniem czy korozją. Ponadto zastosowanie folii ochronnej na samochód to bezpieczeństwo nakładania na lakier nawet najbardziej intensywnych środków chemicznych.

Oklejanie samochodów folią – studio auto detailingu we Wrocławiu

Metoda zabezpieczania karoserii folią ochronną PPF ma wiele zalet, dzięki czemu stanowi skuteczną ochronę lakieru. Koszty takiej usługi nie należą jednak do najniższych. Właśnie dlatego z myślą o potrzebach naszych Klientów dajemy możliwość oklejenia folią pojedynczych elementów samochodu. Szczególnie polecamy miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia – nadkola, okolice klamek czy drzwi. Są to obszary poddawane najczęstszej eksploatacji. Jeśli jednak dysponujesz środkami na taką inwestycję, zachęcamy do pełnego zabezpieczenia lakieru. Obawiasz się, że zapłacisz dużą sumę za usługę, która może nie spełnić Twoich oczekiwań? Zdecyduj się na oklejenie folią tylko newralgicznych części samochodu, a gdy przekonasz się o skuteczności tego zabiegu, zapraszamy ponownie na zabezpieczenie reszty karoserii.

Oklejać czy nie – oto jest pytanie dla specjalistów z Wrocławia!

Metoda zabezpieczenia karoserii pojazdu folią ochronną PPF jest drogą inwestycją. Właśnie dlatego tak wiele osób waha się przed podjęciem decyzji o oklejeniu swojego samochodu folią. Czy ona się opłaca? Jeśli przez cały czas eksploatacji auta jego lakier ani razu się nie zarysuje czy nie odpryśnie np. po opadzie gradu, pewnie ten zabieg okaże się nieprzydatny. Jakie jest jednak prawdopodobieństwo, że unikniesz nieprzewidzianych sytuacji? Bliskie zeru. Aby odpowiedzieć na pytanie, czy ta inwestycja się opłaca, odpowiedzmy sobie na pytanie, czy opłaca nam się płacić za naprawę ewentualnych uszkodzeń. Inwestując kilkaset złotych w solidną folię ochronną Xpel, możesz zaoszczędzić na naprawie auta, której koszt często znacznie przewyższa oklejenie samochodu. Wybór należy do Ciebie!

https://ultimatecars.pl/wp-content/uploads/folia-ochronna-na-auto.jpg