O nas

Miłość do motoryzacji

Prawdziwa miłość do motoryzacji, praktycyzmu i estetyki otoczenia, w którym przebywamy na co dzień była główną siłą napędową, która pozwoliła nam stworzyć markę Ultimate Cars.Od 2010 roku oferujemy najwyższej klasy usługi auto detailingu – począwszy od mycia detailingowego, poprzez drobne naprawy lakiernicze, zabezpieczenie felg i hydrofobizację szyb, aż po detailing wnętrza i zabezpieczenie samochodu ceramicznymi bądź kwarcowymi powłokami ochronnymi.

Troska o każdy detal

Wyspecjalizowany zespół, profesjonalne narzędzia i maszyny, indywidualne podejście do każdego właściciela samochodu, a także staranność, perfekcjonizm i troska o detale w wykonywaniu każdego – nawet najmniejszego – zadania dają gwarancję idealnie i bezpiecznie zrealizowanej usługi.

Najlepsze światowe produkty i rozwiązania

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój samochód! Dlatego pracujemy tylko na najlepszych produktach światowych marek, takich jak Zymol, Meguiars, 3M, Shiny garage, Carchem, Soft 99, Chemical guys. Nieustannie uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach i śledzimy najnowsze trendy, by zaoferować Ci najlepsze rozwiązania. Co ważne – nie jesteśmy związani z jednym producentem i za każdym razem dobieramy najlepsze środki do danego projektu

Elastyczność ponad wszystko

Pod lupę bierzemy zarówno nowe, jak i używane samochody. Sami cenimy sobie elastyczność, dlatego również u nas istnieje możliwość wybrania pojedynczych usług, jak również stworzenia różnorodnych pakietów.
Ultimate Cars doskonale wie, jak usunąć kłopotliwe zarysowania, przywrócić fabryczny wygląd lakieru i profesjonalnie pielęgnować auta, by cieszyły się dobrym wyglądem przez cały okres eksploatacji. Każde auto zasługuje na to, co najlepsze!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!