U S Ł U G I

Przyciemnianie szyb

Masz dosyć niepraktycznych rolet w samochodzie? Szukasz lepszej ochrony przed promieniami słonecznymi? W studio auto detailingu we Wrocławiu wykonujemy profesjonalne przyciemnianie szyb, które nie tylko jest praktyczne, ale również nadaje pojazdowi charakteru. Usługę tę wykonujemy przy użyciu specjalnej folii, która w przypadku zbicia szyby zatrzymuje kawałki szkła, zapobiegając urazom pasażerów. Umożliwiamy wybór koloru folii do oklejenia szyb w samochodzie.

CENA
od 300 zł netto
PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
1 dzień
TRWAŁOŚĆ
dożywotnia gwarancja

Przyciemnienie szyb to usługa, dzięki której możemy zadbać o komfort jazdy w naszym aucie zarówno dla siebie, jak i dla wszystkich pasażerów. Dzięki tej usłudze nasze auto będzie zdecydowanie lepiej zachowywać się w słońcu, ponieważ przyciemnienie szyb chroni środek przed promieniami słonecznymi.

Usługa wykonywana jest na podstawie potrzeb klienta, dzięki czemu można dobrać odpowiedni stopień przyciemnienia, do naszych potrzeb. Oznacza to, że możemy przyciemnić każdą szybę w inny sposób. Przykładem są szyby tylne, które przyciemniane są w mniejszym stopniu, aby zapewnić nam odpowiednią widoczność w tylnym lusterku. Szyby boczne możemy przyciemniać także według własnych potrzeb.

Im bardziej przyciemnimy szyby boczne, tym więcej korzyści mamy z wynikającej usługi. Prostym przykładem jest możliwość pozostawiania cennych rzeczy z tyłu, ponieważ przy dużym przyciemnieniu nie są one widoczne przez osoby, które widzą nasze auto z zewnątrz.

Przyciemnianie szyb – jakiej ceny można się spodziewać?

Wielu z nas kojarzy przyciemnianie szyb z czymś drogim. W praktyce nie jest to prawdą, albowiem cena za wykonanie tej usługi jest bardzo niska i w zależności od auta, zaczyna się już od 300zł netto. Jak więc widać przyciemnianie szyb cena nie jest dość wygórowana, jeśli zawozimy małej lub średniej wielkości auto.

Cena za przyciemnienie szyb może wzrastać w zależności od modelu auta i jego wielkości. Im więcej powierzchni jest do przyciemnienia, tym większa jest cena. Niemniej jednak przyciemnianie szyb cennik zaczyna się od małych kwot, tak więc większość z nas powinna bez problemu zrealizować taką usługę, jeśli tylko ma na to ochotę.

Warto wiedzieć, że cena przyciemnienia szyb jest także zależna od tego, ile szyb w naszym aucie będziemy finalnie przyciemniać. Niektórzy przyciemniają także przednie szyby, przez co wzrasta także wspomniana cena. Warto jednak nadmienić, że nie jest to obowiązek i większość osób decyduje się tylko na tylne przyciemnienie, dzięki czemu cena jest niższa.

Czy usługa jest wykonywana na stałe?

Oczywiście, że tak! Przyciemnienie szyb to nic innego, jak zrealizowanie usługi na stale. Specjalna okleina zostaje na naszym aucie do momentu, w którym życzymy sobie, aby na nim była. Jeśli więc chcemy sprzedać auto, szyby przyciemniane możemy jak najbardziej zmienić na szyby zwykłe. Jednak większość osób interesujących się naszym autem raczej będzie z tego tytułu w pełni zadowolona, jeśli szyby pozostaną przyciemnione.

Jak widać, oklejanie szyb samochodowych cennik jest bardzo prosty. Podstawowe przyciemnianie szyb koszt to zaledwie 300zł netto, przez co większość z nas spokojnie może skorzystać z tej usługi.

Pamiętajmy jednak, że przyciemnianie szyb przednich musi być wykonane w małym stopniu, o czym z pewnością zostaniemy poinformowani na miejscu. Jeśli jednak się na nie zdecydujemy, przyciemnienie szyb cena minimalnie wzrośnie.
Na koniec warto tylko polecić oklejanie szyb samochodowych wrocław dzięki któremu będziemy czuć się w aucie bardziej komfortowo i bezpiecznie.