U S Ł U G I

Stylizacja samochodu

Oferujemy zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną stylizację auta. Proponujemy na przykład listwy wokół szyb, wymianę felg na aluminiowe, wrapping z użyciem kolorowej folii, przyciemnianie szyb, a także personalizację wnętrza samochodu. Sportowa kierownica, nowy kolor czy materiał tapicerki, zamontowanie nagłośnienia – niezależnie od tego, jak chcesz wystylizować swoje auto, możesz liczyć na specjalistów od detailingu z Wrocławia.

PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
w zależności od zakresu prac

Stylizacja samochodu to szerokie pojęcie, które kryje pod sobą usługi oklejenie auta Wrocław w całości lub tylko częściowo, jak na przykład pasy boczne AMG lub pakiet M Performance. Możliwości oraz pomysłów jest wiele, wszystko zależy od wizji oraz potrzeb klienta.

Oklejenie auta Wrocław

Oklejanie samochodów Wrocław jest dość znaną usługą od wielu lat, która staje się ponownie bardzo popularna w ostatnim czasie, dlatego klienci często decydują się na zmianę koloru auta Wrocław. Szeroka gama różnych kolorów foli oraz struktur w wersji satynowej, w połysku lub macie daje bardzo duże możliwości, aby zaprojektować indywidualną i wyjątkową stylizację.

Oklejanie samochodów Wrocław

Nasza firma pracuje jedynie na profesjonalnych produktach do oklejania samochodu Wrocław, w tym między innymi na produktach takich marek jak Bruxafol, PWF, 3M, Avery. Są to wiodący producenci oferujący najwyższej jakości folie winylowe do oklejanie aut Wrocław.

Oklejanie samochodów folią Wrocław

Zmiana kolorystyczna nie ma żadnych ograniczeń, można dowolnie szaleć. Folia samochodowa idealnie przykrywa oryginalny kolor, więc nie ma obaw, iż cokolwiek będzie przebijało spod świeżo zainstalowanej foli. Czas wykonania usługi oklejanie folią Wrocław trwa zazwyczaj około 5 dni roboczych. Czas ten jest potrzebny na odpowiednie i bardzo dokładne doczyszczenie auta, usunięcie nierówności, a w razie potrzeby przygotowanie podłoża odpowiednim podkładem, po to by zabrać się za instalacje, czyli oklejanie auta folią Wrocław.

Foliowanie auta, samochodu cena

Usługa ta jest całkowicie odwracalna, dlatego w każdej chwili można zdemontować folię po to, by na nowo cieszyć się oryginalnym kolorem samochodu. Wrocław oklejanie samochodów to usługa, którą można wykorzystać zarówno w autach firmowych przygotowując projekt reklamowy jak i prywatnie w jeden kolor lub projekt z pełną grafiką. Oklejenie samochodów folią cennik – oklejanie aut wrocław cena jest uzależniona od zakresu prac oraz wybranego materiału, gdyż poza podstawową bazą kolorystyczną można wybrać folie typu kameleon oraz imitujące różne struktury, co wpływa na finalne koszty – zmiana koloru auta cena.

Oklejenie samochodu, auta folią cena

Do każdego zapytania oraz projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego oklejanie aut folią wrocław cennik możemy jedynie oprzeć na standardowej linii kolorystycznej. Ceny oklejenia całego samochodu zaczynają się od 5 000 tyś zł, co jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż lakierowanie całego auta. Należy również pamiętać iż, oklejanie samochodów cena Wrocław uzależniona jest również od wielkości samochodu, nad który mamy pracować. Cena usługi wzrośnie przy większych autach typu kombi czy SUV – oklejanie samochodów folią opinie w sieci są mega pozytywne. Nasza oferta czyli oklejanie pojazdów cieszy się dużym zainteresowaniem.

Oklejanie samochodów cennik Wrocław

Warto również poruszyć temat gwarancji zainstalowanej foli wrocław oklejanie aut, która bez względu na producenta użytego materiału, zależna jest jedynie od umiejscowienia poszczególnych elementów auta. Wygląda to następująco, gwarancja na pionowe elementy wynosi od 5-7 lat, natomiast elementy poziome jak dach będą posiadać gwarancje na 2-3 lat. Z doświadczenia możemy was zapewnić, że przy normalnym użytkowaniu auta oraz regularnym myciu, można spokojnie cieszyć się piękną folią na aucie przez 5 lat.

Oklejanie samochodu, auta cena

Podsumowując, należy podkreślić, iż oklejanie samochodów wrocław cena jest bardzo przystępna porównując alternatywne metody zmian czy stylizacji, a do tego daje szerokie spektrum powrotu do oryginalnego wyglądu auta. W łatwy, szybki i nieinwazyjny sposób mamy możliwość całkowitej odmiany naszego samochód, dlatego usługa ta niezmiennie cieszy się tak wielką popularnością wśród naszych klientów.

Oklejanie samochodu – pełna stylizacja auta

Stylizacja auta to bardzo popularna usługa, która pozwala spersonalizować samochód i dostosować go do swoich upodobań. Szczególną popularnością cieszy się foliowanie auta Wrocław. Z jednej strony jest to zabieg, który chroni lakier samochodu, a z drugiej pozwala zmienić jego wygląd w niedrogi sposób. Oklejanie folią Wrocław jest stosowane także wtedy, gdy chcemy przyciemnić szyby. Sprawdźmy, co dokładnie oferuje kompleksowa stylizacja auta.

Co obejmuje stylizacja samochodu Wrocław?

Stylizacja auta oferuje bardzo wszechstronne możliwości. Jedną z nich jest oczywiście zmiana koloru auta Wrocław z pomocą specjalnej folii. Folia na auto Wrocław pozwala również w niedrogi sposób przyciemnić szyby. Do tego dochodzi także personalizacja wnętrza, wymiana felg, montaż listwy wokół szyby oraz wiele innych, przydatnych zabiegów. Oklejanie pojazdów Wrocław cieszy się szczególnym zainteresowaniem, ponieważ w stosunkowo niedrogi sposób umożliwia dokonanie bardzo wyraźnych zmian w prezencji samochodu. Warto również pamiętać o tym, że oklejanie aut Wrocław ma na celu nie tylko zmianę wyglądu, ale również ochronę lakieru.

Na czym polega oklejanie samochodów Wrocław?

Na lakier samochodu można nanieść specjalną folię ochronną lub powłokę ceramiczną. Oklejanie auta folią Wrocław ma przede wszystkim zapewnić ochronę przed zabrudzeniami i drobnymi rysami. Możliwa jest także zmiana koloru aura cena Wrocław. Oklejenie aut folią Wrocław jest oczywiście dużo tańsze, aniżeli lakierowanie, a ponadto oferuje także długotrwałą ochronę. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu klientów wybiera profesjonalne foliowanie samochodu Wrocław. Cały zabieg nie zajmuje wiele czasu, a co ważne, oklejenie auta cena Wrocław nie jest szczególnie wygórowana.

Jakie korzyści oferuje oklejanie auta Wrocław?

Zacznijmy od tego, że oklejanie samochodu Wrocław to zabieg, który doskonale chroni lakier przed zabrudzeniami oraz drobnymi zarysowaniami. Tym samym, foliowanie samochodu cena Wrocław gwarantuje długotrwałe korzyści i pozwala dłużej cieszyć się wyśmienitą prezencją auta. Oklejanie samochodów folią Wrocław cena to także niedrogi sposób na całkowitą odmianę wyglądu. Wrocław oklejanie aut pozwala dowolnie zmienić kolor, a także przyciemnić szyby. Z czysto praktycznych powodów, oklejenie auta folią cena Wrocław znacznie ułatwia zachowanie karoserii w idealnej czystości, a zatem przyczynia się także do zmniejszenia wydatków.

Ile kosztuje profesjonalne oklejanie auta folią Wrocław?

Zapewne zastanawiasz się, jak prezentuje się oklejanie aut cennik Wrocław. Jak się okazuje, klienci nie muszą obawiać się dużych wydatków, ponieważ oklejanie samochodów cena Wrocław jest bardzo przystępna, biorąc pod uwagę wszystkie korzyści. Taka zmiana koloru auta Wrocław cena z całą pewnością jest dużo tańsza, aniżeli lakierowanie pojazdu. Dlatego też Wrocław oklejanie samochodów to świetna propozycja dla osób, które pragną w niedrogi sposób zagwarantować swojemu autu lepszy wygląd oraz długotrwałą ochronę.

Ultimatecars Wrocław