Stylizacja zewnętrzna

Pojęcie tuningu często kojarzy się z bardzo inwazyjną przebudową karoserii auta, opartą o najnowsze trendy niszowej grupy fanów motoryzacji. Tak było kiedyś, jednak dziś nowa technologia, dostęp do ciekawych rozwiązań czy części samochodowych pozawala stworzyć indywidualny projekt Twojego samochodu. Dobrze wykonana stylizacja zewnętrzna to sposób na wyróżnienie się i podkreślenie swojej indywidualności. Mówimy tu o zabiegach takich jak wrapping, przyciemnienie szyb, doposażenie auta, oraz wszelkie modyfikacje wizualne i mechaniczne. Podoba Ci się sportowe zawieszenie? Sportowy wydech? Marzysz o designerskich felgach? Czy zmianie koloru elementów chromowanych? Żaden problem! Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy, spersonalizowany wizerunek Twojego auta, którym będziesz mógł się cieszyć na co dzień.

Doposażenie zewnętrzne auta

Grill, listwy wokół szyb, na drzwiach i progach. Zmiana felg na aluminiowe, czy kute, zmiana koloru elementów chromowanych. Sportowe zawieszenie i hamulce, dodanie pakietów mocy dla silników benzynowych czy Diesela. Wstawianie elementów typu body kit. Doposażenie auta z wersji podstawowej w wersję sportową w oparciu o oryginalne części ( np. Mercedes -AMG, BMW – M Pakiet
/ M Performance ) to tylko cześć doposażenia, które z chęcią dla Ciebie wykonamy. Dodatki w połączeniu z oklejeniem auta czy przyciemnieniem szyb, sprawią że Twoje auto nie tylko będzie zwracać na siebie uwagę, ale i również budzić podziw. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Wrapping ( oklejenie auta folia kolorową )

Jest to szybki, tani, oraz coraz bardziej popularny sposób na zmianę stylistyki oraz koloru samochodu. Oklejenie folią daje dużo możliwości stylizacji poprzez przygotowanie indywidualnej grafiki, wybór matowej, satynowej lub błyszczącej foli. Wrapping właściwie nie ma ograniczeń, możemy tu decydować o kolorze, wykończeniu, strukturze czy wzorach.

Przycienienie szyb

Jest to świetny sposób na wyróżnienie samochodu, określenie jego eleganckiego charakteru, oraz podniesienia wartości pojazdu. Rozwiązanie to pozwoli połączyć walory estetyczne z aspektami praktycznymi, co w znaczny sposób przyczyni się do komfortu użytkowania auta.

 

cena:

przewidywany czas wykonania usługi: w zależności od zakresu prac

trwałość:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!