U S Ł U G I

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Wgniecenie to jedno z najczęstszych uszkodzeń nadwozia. Niezależnie od tego, czy jest wynikiem stłuczki na parkingu, czy obfitych opadów gradu, nie musi ono oznaczać konieczności szpachlowania i lakierowania samochodu.Skutecznym, a zarazem bezinwazyjnym sposobem na wyciąganie wgniotek karoserii okazuje się metoda PDR (ang. paintless dent repair). Mechanik, z użyciem specjalistycznego sprzętu, szybko usuwa powstałe wybrzuszenie bądź wklęśnięcie. Jest to zabieg tańszy od tradycyjnej naprawy, a przy tym przyjazny środowisku.Zapraszamy do kontaktu! W naszym studiu we Wrocławiu zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania czy konieczności wymiany uszkodzonego elementu.

CENA
od 50 zł netto
PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
od 30 minut
TRWAŁOŚĆ
dożywotnia

Usuwanie wgnieceń Wrocław metodą PDR, czyli z ang. PaintLess Dent Repair, to nowoczesna metoda oparta na bezinwazyjnym usunięciu szkody na karoserii auta za pomocą specjalistycznego sprzętu PDR.

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń Wrocław

Wykwalifikowany technik przy pomocy odpowiedniego sprzętu oraz oświetlenia jest w stanie naprawić uszkodzenia powstałe po gradobiciu, szkodzie parkingowej, stłuczki czy innych uderzeń jak na przykład kasztan czy gałąź drzewa.

Z metody bezinwazyjne usuwanie wgnieceń Wrocław można skorzystać praktycznie w większości przypadków, dlatego technika ta jest szeroko stosowana zarówno przy nowych jak i używanych samochodach.

Najczęstsze prace dotyczą naprawy po gradobiciu Wrocław, gdyż metoda, na której pracujemy gwarantuje pełen sukces naprawy wgnieceń powstałych na karoserii auta. Dzięki temu nie ma konieczności ponownego lakierowania, co jest znacznie tańczymy i szybszym rozwiązaniem niż klasyczne usługi stosowane przez tradycyjne warsztaty samochodowe.

Naprawy po gradobiciu Wrocław

Duża oszczędność czasu oraz pieniędzy, to nie jedyne zalety naprawa wgnieceń Wrocław, gdyż warto wspomnieć o tym, iż PDR pozwala zachować w 100% oryginalny lakier, a w dzisiejszych czasach jest to ogromna wartość przy dalszej odsprzedaży pojazdu. Szczególnie jeśli szkoda powstała na zabytkowym, oryginalnym aucie.

Czas realizacji zlecenia naprawa samochodu po gradzie Wrocław jest uzależniony w dużej mierze od ilości wgnieceń jakie technik PDR ma usunąć z karoserii auta. Należy założyć, iż taka usługa może potrwać od 2 nawet do 5 dni, gdyż fachowiec poza naprawa auta po gradzie Wrocław musi odpowiednio przygotować samochód, co oznacza, że będzie musiał część elementów karoserii zdemontować.

Naprawa auta po gradobiciu Wrocław

Obecnie naprawa auta po gradobiciu Wrocław jest w pełni refundowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi regularnie współpracujemy. Dzięki temu klienci posiadający auto po gradzie Wrocław mogą bezgotówkowo naprawić swoje pojazdy nie martwiąc się o koszty, choć warto podkreślić, że technika PDR Wrocław jest kilkukrotnie tańsza od tradycyjnej metody blacharsko – lakierniczej.

Poza naprawa auta po gradzie Wrocław często usuwamy wgniecenia powstałe na skutek stłuczek parkingowych, które są kolejnym źródłem powstawania wgnieceń naprawianych metodą PDR. Często zdarza się, że nasi klienci mają nieprzyjemną przygodę na parkingu czy drodze, dlatego jeśli szkoda nie jest bardzo duża, warto poradzić się technika o możliwości usuwania wgnieceń.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania może przydać się również wtedy, gdy dojdzie do zniszczenia samochodu na skutek aktu wandalizmu, uderzenia w słupek, krawężnik itp. Wielu z nas uważa, że jedynie auto po gradzie naprawa Wrocław może być konieczna, gdy pojazd znajduje się na zewnątrz. Jednak praktyka pokazuje, że nieprzyjemne sytuacje mogą nam się przytrafić w różnych momentach, dlatego warto wiedzieć, że stosowana przez nas metoda bezinwazyjnego usuwania wgnieceń posiada szerokie zastosowanie, a doświadczona grupa techników zawsze może dokonać darmowych oględzin auta w celu oszacowania naszych możliwości, a także wyceny usługi.

 

Usuwanie wgnieceń – pełna naprawa auta po gradobiciu

Od kilku lat także w Polsce obserwujemy poważne skutki zmiany klimatu. Zjawiska pogodowe, które do tej pory były rzadkością, dziś występują już coraz częściej niemal w całym kraju. Do rzadkości nie należy intensywny grad, który może w kilka chwil wywołać niemałe szkody na karoserii samochodu. Auto po gradzie Wrocław można jednak naprawić bez szpachlowania i lakierowania. W tym celu wystarczy wybrać profesjonalne usuwanie wgnieceń metodą PDR.

Na czym polega usuwanie wgnieceń bez lakierowania Wrocław?

Właściciele aut uszkodzonych przez grad martwią się, że jedynym sposobem na usunięcie szkód będzie kosztowne szpachlowanie i lakierowanie. Tymczasem, coraz popularniejszą usługą jest naprawa wgnieceń bez lakierowania Wrocław. Taki zabieg przeprowadza się metodą PDR (paintless dent repair), która umożliwia bezinwazyjne wyciąganie wgnieceń bez lakierowania Wrocław z pomocą nowoczesnego sprzętu. W rezultacie, nie zachodzi konieczność ingerencji w oryginalny lakier. Nawet poważne szkody można naprawić w taki sposób, że na lakierze nie pozostaje najmniejszy ślad. Jeśli zatem interesuje Cię naprawa auta po gradobiciu Wrocław, metoda PDR jest adresowana do Ciebie.

Jakie korzyści oferuje bezinwazyjne usuwanie wgnieceń Wrocław?

Szpachlowanie i lakierowanie auta oznacza konieczność ingerencji w oryginalny lakier, co zawsze pozostawia pewne ślady. Choć są one mało widoczne, wprawne oko, a przede wszystkim miernik lakieru pozwala je dostrzec. Dlatego też, naprawa wgnieceń Wrocław bez konieczności lakierowania to usługa adresowana do tych osób, które pragną zachować większą wartość swojego pojazdu. Jednocześnie, wyciąganie wgnieceń Wrocław metodą PDR jest bardzo skuteczne i pozwala usunąć bez śladu nawet poważne uszkodzenia. Warto także zaznaczyć, że bezinwazyjne naprawy po gradobiciu Wrocław są dostępne w przystępnej cenie.

Gdzie oddać auto po gradzie Wrocław?

Tylko profesjonalne serwisy detailingowe w Polsce świadczą usuwanie wgnieceń Wrocław bez lakierowania. Na szczęście usługa ta staje się coraz powszechniejsza, dzięki czemu, tradycyjne szpachlowanie i lakierowanie wgnieceń zyskało lepszą alternatywę. Profesjonalne wyciąganie wgniotek Wrocław wymaga oczywiście profesjonalnego sprzętu oraz doświadczenia. Warto zauważyć, że auta po gradzie naprawa Wrocław cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów, a wszystko za sprawą firm, które oferują naprawy metodą PDR.

Ile kosztuje wyciąganie wgnieceń bez lakierowania Wrocław?

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń po gradobiciu Wrocław to doskonały wybór dla właścicieli samochodów, którzy pragną zachować oryginalny lakier, a co za tym idzie, utrzymać wyższą wartość swojego pojazdu. Cena naprawy wgniecenia karoserii Wrocław zależy oczywiście od skali problemu i jest ustalana indywidualnie po zapoznaniu się ze stanem samochodu. Plusem jest jednak to, że naprawa auta po gradzie Wrocław metodą PDR niemal zawsze jest możliwa. Co ważna, bezinwazyjna naprawa samochodu po gradzie Wrocław jest tańsza od tradycyjnego lakierowania.