U S Ł U G I

Zabezpieczenie lakieru folią ochronną XPEL

Szukasz sposobu na trwałą ochronę lakieru Twojego auta? Zachęcamy do wybrania powłoki ochronnej na samochód w formie folii XPEL. W naszym studiu auto detailingu we Wrocławiu oferujemy fachowe usługi przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Folie ochronne renomowanej marki XPEL to rozwiązanie, którego podstawowym celem jest zabezpieczenie pojazdów przed wgnieceniami czy zarysowaniami. Mogą one powstać nie tylko podczas różnych otarć, ale też w wyniku kontaktu z piaskiem, żwirem oraz gradem. Jeśli zależy Ci na ochronie lakieru przed odpryskami i szkodliwym działaniem promieni UV, sprawdź koniecznie folie ochronne XPEL. Pamiętaj również, że zabieg ten jest procesem zupełnie odwracalnym, dlatego nie będzie mieć żadnego wpływu na gwarancję pojazdu. Zapraszamy!

CENA
wycena indywidualna
PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
1-2 dzień
TRWAŁOŚĆ
10 lat gwarancji

Jeśli szukasz trwałej, skutecznej przez długie lata ochrony lakieru twojego auta, to folie ochronne Xpel są strzałem w dziesiątkę.

Folia na auto Wrocław

Na początku warto nadmienić, iż folie ochronne nazywane potocznie PPF, są stosunkowo nowym produktem na rynku i bardzo szybko zyskują popularność oraz wielu zwolenników, którzy doceniają szerokie spektrum zalet tego produktu.

Folia na auto Wrocław aplikowana jest jedynie przez wykwalifikowanych aplikatorów posiadających akredytację producenta marki Xpel. Folia wycinana jest na ploterze zgodnie z wykrojnikami dostosowanymi do każdego auta oraz modelu, następnie folia aplikowana jest na karoserię auta odpowiednią techniką by zagwarantować idealną przeźroczystość oraz spójność z lakierem samochodu.

Folie samochodowe Wrocław

Zainstalowana folia posiada grubość aż 200 mikronów przez co ochrona lakieru folią Wrocław jest wyjątkowo skuteczna, chroni przed odpryskami, zarysowaniami, uderzeniami, przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznym.

Ponad to dodatkową właściwością folie samochodowe Wrocław jest zdolność do samo regeneracji uszkodzeń, przetarć oraz zarysowań, pod wpływem ciepła. Jest to wyjątkowa cecha, która pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem foli, a co za tym idzie auta przez długie lata. W tym miejscu warto również wspomnieć, iż producent foli Xpel oferuje aż 10 lat gwarancji na produkty zabezpieczające lakier. Jest to bardzo długo czas, przez który samochód będzie chroniony foliami ochronnymi typu PPF. Wpływa to oczywiście bezpośrednio na zwiększenie wartości auta zarówno przy wycenie przez ubezpieczyciela, przy ewentualnych szkodach oraz zwiększa cenę auta pod czas sprzedaży.

Idealne zespolenie folia ochronna Xpel oraz lakieru sprawia, że folia jest praktycznie niewidoczna na aucie, dlatego nie ma obawy, iż samochód będzie prezentował się nieestetycznie. Możemy zapewnić, iż perfekcyjnie przygotowane wykrojniki, idealna przejrzystość foli oraz wysoka szklistość sprawią, że auto pokryte folią ochronną będzie wyglądało perfekcyjnie.

Folia ochronna Xpel na samochód Wrocław

Istnieją dwie opcje folii na których pracujemy, wersja w połysku oraz o satynowym wykończeniem, które wykorzystujemy zarówno do matowych jak i satynowych lakierów.

Folia ochronna Xpel Wrocław to coś więcej niż tylko zabezpieczenia lakieru, to stylizacja na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani aplikatorzy potrafią odmienić auto poprzez stworzenie efektu szronu na lakierze przez tzw „szronienie„, czyli oklejenie auta z połyskującym lakierem, folią o wykończeniu satyny, w taki sposób, że auto zyskuje zupełnie nowy wygląd, a przy tym jest w całości zabezpieczony folia ochronna na samochód Wrocław. To rozwiązanie jest bardzo praktyczne, gdyż poza ochroną można zyskać satynowy kolor, który normalnie jest znacznie droższy od zwykłych lakierów.

Okleina samochodowa

Aktualnie na rynku z dostępnych produktów do zabezpieczenia lakieru samochodu nie ma nic skuteczniejszego niż folie samochodowe Wrocław. Ten produkt to numer jeden na rynku światowym, dlatego tak chętnie klienci wybierają folię ochronną Xpel zarówno w przypadku nowych, jak i do zabytkowych samochodów.