U S Ł U G I

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

W naszym studiu auto detailingu we Wrocławiu oferujemy profesjonalne usługi związane z zabezpieczeniem lakieru Twojego samochodu. Zachęcamy do skorzystania z usługi nałożenia powłoki ceramicznej, która chroni szczególnie przed zarysowaniami powstałymi podczas mycia i osuszania auta. Jej głównym zadaniem jest ograniczanie przywierania brudu, a także zapewnienie pojazdowi wysokiego połysku. Powłoki ochronne na samochód sprawdzonego producenta 4nano ułatwiają pielęgnację auta, zapobiegając również korozji czy oksydacji lakieru. Pamiętaj, że o powłoki ceramiczne należy dbać zwłaszcza poprzez mycie delikatnymi detergentami oraz regularne usuwanie owadów i ptasich odchodów. Zapraszamy do Wrocławia!

CENA
od 1 800 zł netto
PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
2-3 dni
TRWAŁOŚĆ
3-5 lat

Wysokiej klasy powłoka ceramiczna 4nano to idealna propozycja dla aut o wysokich potrzebach. Jak wiadomo, znany i ceniony producent 4nano oferuje nam powłokę ceramiczną o bardzo wysokich właściwościach. Wystarczy zobaczyć, jakie powłoka ceramiczne opinie zbiera w sieci. Są one jednoznaczne i pokazują pozytywny wpływ powłoki ceramicznej na lakier aut.

Jakie korzyści przyniesie powłoka ceramiczna?

Jej najważniejszym zadaniem jest oczywiście zabezpieczenie lakieru naszego auta. Oferowana powłoka ceramiczna na samochód ma bowiem chronić go przed kurzem i podstawowymi elementami naturalnymi, które są w atmosferze (między innymi pyły unoszące się w powietrzu). Dzięki powłoce ceramicznej, nasze auto prezentuje się odpowiednio, natomiast lakier trzyma swój kolor i prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Należy pamiętać, że powłoka ceramiczna na auto zapobiega również korozji czy oksydacji lakieru. Dzięki temu nasz lakier prezentuje się na żywo atrakcyjnie i widać, że jest to powłoka zadbana i dobrze utrzymana przez użytkownika. Gwarantuje nam to ceramiczna ochrona lakieru, która jest dostępna właśnie dzięki powłoce lakieru, którą stosujemy na aucie.

Postawmy na naszą jakość i pełne zadowolenie

Wybierając powłokę ceramiczną na lakier, zabezpieczamy powierzchnię naszego auta na kilka lat. Dzięki temu nasze auto nie wymaga w tym czasie większej ingerencji, prócz aktywnego mycia po przejazdach. Nasza powłoka ceramiczna na lakier ma bowiem za zadanie chronić powierzchnię auta przez dłuższy czas, niż zwykłe detergenty. Skutkiem tego nasze auto przez dłuższy czas wygląda „jak nowe”.

Sama ceramika lakieru jest w pełni doceniona przez osoby, które dbają o swoje auta. Kiedy postawimy na ceramiczne zabezpieczenie lakieru, szybko przekonamy się, że nasz lakier wygląda zupełnie inaczej i wyjątkowo. Wszystko z uwagi na fakt, iż ceramika na lakier poprawi jego kondycję i wpłynie na jego stan w pozytywny sposób.

Ile będzie kosztować nas ceramika lakieru?

Jest to pytanie, które zadają sobie często użytkownicy aut. Oczywiście ceramika auta jest dość drogim aspektem, jednak biorąc pod uwagę czas działania środków nałożonych na auto, będzie to długa inwestycja, która opłaci się nam w całym rozrachunku. Warto tutaj dodać, że ceramika na lakier kosztuje od 800zł netto (czyli cena brutto jest większa). Niemniej jednak w granicach 1000 zł możemy wykonać ceramikę mniejszego lub średniego auta.

Cena zależna jest bowiem od powierzchni auta, które trzeba zabezpieczyć. Kiedy auto jest większe, pracy i środków trzeba na to poświęcić więcej. Dlatego też możemy spodziewać się droższej wyceny. Biorąc jednak uwagę korzyści, jakie wynikają z zastosowania ceramicznej ochrony lakieru, zastosowanie tego rozwiązania jest po prostu warte naszego zachodu i ceny.

Jak widać, powłoka ceramiczna ogranicza przywieranie brudu, który zalega nie tylko na drogach, lecz także unosi się w powietrzu. Kiedy na nasze auto zostanie położona powłoka ceramiczna na lakier, możemy być pewni, że nasze autko na kilka lat będzie mieć zabezpieczoną powierzchnię przed powyższymi czynnikami.

 

Zabezpieczanie lakieru powłoką ceramiczną

Powłoka ceramiczna to coraz popularniejszy sposób na zabezpieczenie karoserii pojazdu przed kurzem, pyłem oraz licznymi zabrudzeniami. Metoda ta jest dużo wygodniejsza i trwalsza niż woskowanie, oferując dobrą ochronę nawet na przestrzeni kilku lat. Nie dziwi zatem fakt, że ceramiczna ochrona lakieru Wrocław to usługa, na którą decyduje się coraz większa liczba kierowców. Sprawdźmy, co dokładnie może zaoferować to rozwiązanie?

Czym właściwie jest powłoka ceramiczna?

Na początek warto powiedzieć kilka słów o tym, na czym polega ceramiczne zabezpieczenie lakieru Wrocław. Jest to nic innego, jak specjalny preparat, którym pokrywa się lakier samochodu. Tak właśnie powstaje powłoka ceramiczna, która utrzymuje się nawet przez kilka lat. To właśnie powłoka będzie miała kontakt z zabrudzeniami, kurzem oraz wilgocią, co oczywiście pozwoli zachować idealny wygląd lakieru. W rezultacie, powłoka ceramiczna Wrocław może sprawić, że Twój samochód będzie się prezentował jak auto z salonu nawet po kilku latach eksploatacji.

Jakie korzyści oferuje powłoka ceramiczna Wrocław?

W nowych samochodach stosuje się mniej wytrzymałe lakiery wodne. To skutek nowych przepisów, które mają na celu większą ochronę środowiska. Ceramika lakieru Wrocław to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością, ponieważ w stosunkowo niedrogi sposób pozwala zabezpieczyć lakiery przed zabrudzeniami, kurzem oraz pyłem. Powłoka ceramiczna na lakier Wrocław znacząco zmniejsza również ryzyko uszkodzenia lakieru podczas czyszczenia i suszenia. W rezultacie, lakier przez wiele lat zachowuje swój doskonały wygląd, co przekłada się na wyższą cenę pojazdu. Ochrona lakieru samochodowego Wrocław powłoką ceramiczną to oszczędność czasu i pieniędzy.

Ile trwa ochrona lakieru Wrocław powłoką ceramiczną?

Kolejnym plusem jest to, że zabezpieczenie lakieru samochodowego Wrocław powłoką ceramiczną to rozwiązanie trwałe i dużo bardziej opłacalne od woskowania. Prawidłowo położona powłoka ceramiczna na auto Wrocław może utrzymać się nawet przez kilka lat, gwarantując nienaganną ochronę lakieru. O trwałości tego rozwiązania dobrze świadczą także powłoka ceramiczna opinie Wrocław. Właściciele aut są bardzo zadowoleni z uzyskanych efektów i potwierdzają, że powłoka ochronna samochód Wrocław dobrze działa nawet po kilku latach.

Ile kosztuje zabezpieczenie lakieru Wrocław powłoką ceramiczną?

Zapewne zastanawiasz się, czy zabezpieczenie samochodu Wrocław powłoką ceramiczną wymaga dużych wydatków. Tak dochodzimy do kolejnych plusów tego rozwiązania. Z pozoru może się okazać, że powłoka ceramiczna cena Wrocław jest wysoka, jednak pamiętajmy o tym, że ta forma ochrony wystarcza na kilka lat, co odciąży nas od innych zabiegów pielęgnacyjnych. Ponadto, ceramika na lakier Wrocław pozwala zachować wysoką wartość samochodu, co ma duże znaczenie przy sprzedaży. Dlatego też, powłoka ceramiczna na samochodów Wrocław jest w pełni warta swojej ceny i stanowi opłacalną inwestycję dla posiadaczy młodszych modeli aut.