U S Ł U G I

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

W naszym studiu auto detailingu we Wrocławiu oferujemy profesjonalne usługi związane z zabezpieczeniem lakieru Twojego samochodu. Zachęcamy do skorzystania z usługi nałożenia powłoki ceramicznej, która chroni szczególnie przed zarysowaniami powstałymi podczas mycia i osuszania auta. Jej głównym zadaniem jest ograniczanie przywierania brudu, a także zapewnienie pojazdowi wysokiego połysku. Powłoki ochronne na samochód sprawdzonego producenta 4nano ułatwiają pielęgnację auta, zapobiegając również korozji czy oksydacji lakieru. Pamiętaj, że o powłoki ceramiczne należy dbać zwłaszcza poprzez mycie delikatnymi detergentami oraz regularne usuwanie owadów i ptasich odchodów. Zapraszamy do Wrocławia!

CENA
od 1 800 zł netto
PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
2-3 dni
TRWAŁOŚĆ
3-5 lat

Wysokiej klasy powłoka ceramiczna 4nano to idealna propozycja dla aut o wysokich potrzebach. Jak wiadomo, znany i ceniony producent 4nano oferuje nam powłokę ceramiczną o bardzo wysokich właściwościach. Wystarczy zobaczyć, jakie powłoka ceramiczne opinie zbiera w sieci. Są one jednoznaczne i pokazują pozytywny wpływ powłoki ceramicznej na lakier aut.

Jakie korzyści przyniesie powłoka ceramiczna?

Jej najważniejszym zadaniem jest oczywiście zabezpieczenie lakieru naszego auta. Oferowana powłoka ceramiczna na samochód ma bowiem chronić go przed kurzem i podstawowymi elementami naturalnymi, które są w atmosferze (między innymi pyły unoszące się w powietrzu). Dzięki powłoce ceramicznej, nasze auto prezentuje się odpowiednio, natomiast lakier trzyma swój kolor i prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Należy pamiętać, że powłoka ceramiczna na auto zapobiega również korozji czy oksydacji lakieru. Dzięki temu nasz lakier prezentuje się na żywo atrakcyjnie i widać, że jest to powłoka zadbana i dobrze utrzymana przez użytkownika. Gwarantuje nam to ceramiczna ochrona lakieru, która jest dostępna właśnie dzięki powłoce lakieru, którą stosujemy na aucie.

Postawmy na naszą jakość i pełne zadowolenie

Wybierając powłokę ceramiczną na lakier, zabezpieczamy powierzchnię naszego auta na kilka lat. Dzięki temu nasze auto nie wymaga w tym czasie większej ingerencji, prócz aktywnego mycia po przejazdach. Nasza powłoka ceramiczna na lakier ma bowiem za zadanie chronić powierzchnię auta przez dłuższy czas, niż zwykłe detergenty. Skutkiem tego nasze auto przez dłuższy czas wygląda „jak nowe”.

Sama ceramika lakieru jest w pełni doceniona przez osoby, które dbają o swoje auta. Kiedy postawimy na ceramiczne zabezpieczenie lakieru, szybko przekonamy się, że nasz lakier wygląda zupełnie inaczej i wyjątkowo. Wszystko z uwagi na fakt, iż ceramika na lakier poprawi jego kondycję i wpłynie na jego stan w pozytywny sposób.

Ile będzie kosztować nas ceramika lakieru?

Jest to pytanie, które zadają sobie często użytkownicy aut. Oczywiście ceramika auta jest dość drogim aspektem, jednak biorąc pod uwagę czas działania środków nałożonych na auto, będzie to długa inwestycja, która opłaci się nam w całym rozrachunku. Warto tutaj dodać, że ceramika na lakier kosztuje od 800zł netto (czyli cena brutto jest większa). Niemniej jednak w granicach 1000 zł możemy wykonać ceramikę mniejszego lub średniego auta.

Cena zależna jest bowiem od powierzchni auta, które trzeba zabezpieczyć. Kiedy auto jest większe, pracy i środków trzeba na to poświęcić więcej. Dlatego też możemy spodziewać się droższej wyceny. Biorąc jednak uwagę korzyści, jakie wynikają z zastosowania ceramicznej ochrony lakieru, zastosowanie tego rozwiązania jest po prostu warte naszego zachodu i ceny.

Jak widać, powłoka ceramiczna ogranicza przywieranie brudu, który zalega nie tylko na drogach, lecz także unosi się w powietrzu. Kiedy na nasze auto zostanie położona powłoka ceramiczna na lakier, możemy być pewni, że nasze autko na kilka lat będzie mieć zabezpieczoną powierzchnię przed powyższymi czynnikami.