U S Ł U G I

Zabezpieczenie lakieru folią ochronną XPEL

Szukasz sposobu na trwałą ochronę lakieru Twojego auta? Zachęcamy do wybrania powłoki ochronnej na samochód w formie folii XPEL. W naszym studiu auto detailingu we Wrocławiu oferujemy fachowe usługi przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Folie ochronne renomowanej marki XPEL to rozwiązanie, którego podstawowym celem jest zabezpieczenie pojazdów przed wgnieceniami czy zarysowaniami. Mogą one powstać nie tylko podczas różnych otarć, ale też w wyniku kontaktu z piaskiem, żwirem oraz gradem. Jeśli zależy Ci na ochronie lakieru przed odpryskami i szkodliwym działaniem promieni UV, sprawdź koniecznie folie ochronne XPEL. Pamiętaj również, że zabieg ten jest procesem zupełnie odwracalnym, dlatego nie będzie mieć żadnego wpływu na gwarancję pojazdu. Zapraszamy!

CENA
wycena indywidualna
PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA USŁUGI
1-2 dzień
TRWAŁOŚĆ
10 lat gwarancji

Jeśli szukasz trwałej, skutecznej przez długie lata ochrony lakieru twojego auta, to folie ochronne Xpel są strzałem w dziesiątkę.

Folia na auto Wrocław

Na początku warto nadmienić, iż folie ochronne nazywane potocznie PPF, są stosunkowo nowym produktem na rynku i bardzo szybko zyskują popularność oraz wielu zwolenników, którzy doceniają szerokie spektrum zalet tego produktu.

Folia na auto Wrocław aplikowana jest jedynie przez wykwalifikowanych aplikatorów posiadających akredytację producenta marki Xpel. Folia wycinana jest na ploterze zgodnie z wykrojnikami dostosowanymi do każdego auta oraz modelu, następnie folia aplikowana jest na karoserię auta odpowiednią techniką by zagwarantować idealną przeźroczystość oraz spójność z lakierem samochodu.

Folie samochodowe Wrocław

Zainstalowana folia posiada grubość aż 200 mikronów przez co ochrona lakieru folią Wrocław jest wyjątkowo skuteczna, chroni przed odpryskami, zarysowaniami, uderzeniami, przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznym.

Ponad to dodatkową właściwością folie samochodowe Wrocław jest zdolność do samo regeneracji uszkodzeń, przetarć oraz zarysowań, pod wpływem ciepła. Jest to wyjątkowa cecha, która pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem foli, a co za tym idzie auta przez długie lata. W tym miejscu warto również wspomnieć, iż producent foli Xpel oferuje aż 10 lat gwarancji na produkty zabezpieczające lakier. Jest to bardzo długo czas, przez który samochód będzie chroniony foliami ochronnymi typu PPF. Wpływa to oczywiście bezpośrednio na zwiększenie wartości auta zarówno przy wycenie przez ubezpieczyciela, przy ewentualnych szkodach oraz zwiększa cenę auta pod czas sprzedaży.

Idealne zespolenie folia ochronna Xpel oraz lakieru sprawia, że folia jest praktycznie niewidoczna na aucie, dlatego nie ma obawy, iż samochód będzie prezentował się nieestetycznie. Możemy zapewnić, iż perfekcyjnie przygotowane wykrojniki, idealna przejrzystość foli oraz wysoka szklistość sprawią, że auto pokryte folią ochronną będzie wyglądało perfekcyjnie.

Folia ochronna Xpel na samochód Wrocław

Istnieją dwie opcje folii na których pracujemy, wersja w połysku oraz o satynowym wykończeniem, które wykorzystujemy zarówno do matowych jak i satynowych lakierów.

Folia ochronna Xpel Wrocław to coś więcej niż tylko zabezpieczenia lakieru, to stylizacja na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani aplikatorzy potrafią odmienić auto poprzez stworzenie efektu szronu na lakierze przez tzw „szronienie„, czyli oklejenie auta z połyskującym lakierem, folią o wykończeniu satyny, w taki sposób, że auto zyskuje zupełnie nowy wygląd, a przy tym jest w całości zabezpieczony folia ochronna na samochód Wrocław. To rozwiązanie jest bardzo praktyczne, gdyż poza ochroną można zyskać satynowy kolor, który normalnie jest znacznie droższy od zwykłych lakierów.

Okleina samochodowa

Aktualnie na rynku z dostępnych produktów do zabezpieczenia lakieru samochodu nie ma nic skuteczniejszego niż folie samochodowe Wrocław. Ten produkt to numer jeden na rynku światowym, dlatego tak chętnie klienci wybierają folię ochronną Xpel zarówno w przypadku nowych, jak i do zabytkowych samochodów.

 

Folia ochronna samochodowa

Coraz popularniejszym sposobem ochrony auta przed drobnymi uszkodzeniami i zarysowaniami stają się specjalistyczne folie ochronne na samochód Wrocław. Szczególnym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się folie ochronne Xpel. To doskonały wybór dla posiadaczy młodszych aut, właścicieli firm dysponujących flotą pojazdów czy też koneserów i kolekcjonerów perełek motoryzacyjnych. Sprawdźmy, co mogą zagwarantować nowoczesne folie samochodowe.

Jak działają folie ochronne na samochód Wrocław?

Folie ochronne PPF znacznie zyskują na popularności w ostatnich latach. Są one produkowane z wytrzymałych i cienkich materiałów o grubości 200 mikronów. Co ważne, są dostępne w wykończeniu satynowym oraz połyskującym, co pozwala dodatkowo zmienić prezencję auta. Folia ochronna na samochód Wrocław zapewnia ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także na skutek oddziaływania czynników atmosferycznych. Co więcej, znacząco zmniejszają problem brudzenia się auta, a także sprawiają, że sam proces mycia karoserii jest dużo efektywniejszy. W perspektywie czasu jest to zatem duża oszczędność pieniędzy.

Jakie korzyści oferuje folia samochodowa?

Dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się nowoczesne folie ochronne Xpel. To renomowany producent, który może pochwalić się szeroką gamą produktów do ochrony i pielęgnacji samochodu. Coraz większa liczba serwisów autodetailingowych wykorzystuje właśnie firmy samochodowe Wrocław uznanej marki Xpel. Są one niezwykle wytrzymałe i gwarantują doskonałą ochronę auta na przestrzeni nawet 10 lat. Zachowując idealną prezencję swojego samochodu zachowujesz także jego wysoką wartość, co pozwoli uzyskać lepszą cenę przy sprzedaży.

Komu zalecana jest ochrona lakieru folią Wrocław?

Ochrona lakieru folią Wrocław jest zalecana wszystkim właścicielom młodych samochodów o dużej wartości. To prosty sposób na zapewnienie im ochrony i utrzymanie wyższej wartości pojazdu. Folia ochronna Xpel to także świetny wybór dla firm dysponujących własną flotą pojazdów, czy też dla wypożyczalni. Jest to ciekawe rozwiązanie, które docenią także pasjonaci motoryzacji mogący pochwalić się prawdziwymi perełkami w swoim garażu. Okleina samochodowa Wrocław to rozwiązanie, którym powinien zainteresować się każdy kierowca.

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną?

Zapewne zastanawiasz się, jak dużych wydatków wymagać będzie folia ochronna Xpel. Tak dochodzimy do jednej z największych zalet tego rozwiązania. Folie ochronne Wrocław są bowiem dostępne w bardzo przystępnych cenach i wymagają wygórowanych wydatków. Tymczasem, decydując się na folię ochronną Xpel Wrocław zabezpieczasz swój samochód przed zarysowaniami oraz drobnymi wgnieceniami, a także sprawisz, że mycie auta będzie dużo prostsze i szybsze. Ochrona lakieru folią Wrocław jest zatem inwestycją długofalową, która może zagwarantować spore oszczędności.